VSESLOVENSKO PETJE S SRCI V ENOTI PANORAMA

23. april  je praznik Sv. Jurija in praznik pomladi. Za ta praznik sta značilna petje in ples.

Vseslovensko petje s srci vsako leto na dan Zelenega Jurija poveže vse generacije in neguje slovensko kulturo in jezik. 23. ali 24. aprila med 10. in 11. uro skupaj prepevamo slovenske pesmi in obudimo slovensko tradicijo petja ter se poveselimo, saj petje prinaša boljše razpoloženje.

V enoti Panorama smo se vseslovenskemu petju s srci pridružili v ponedeljek, 24. aprila. Okoli 10. ure smo se oddelki iz enote zbrali na zunanjem igrišču, kjer sta se nam pridružila še oddelka iz enote Boštanj. Skupaj smo ob spremljavi kitare zapeli pesmi Jaz pa pojdem na Gorenjsko in Mi se imamo radi.

Otroci so se ob petju zabavali, poplesavali in se dobro imeli. Zapis pripravile strokovne delavke enote Panorama / Vrtec Ciciban Sevnica

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost