OBISK ŠTIRINOŽNEGA PRIJATELJA

V enoti Kekec skupina Medvedki in Žogice smo imeli v sredo, 25.4.2023 poseben obisk štirinožnega prijatelja. Obiskal nas je gospod Nikolaj iz kinološkega društva Posavje z psičko Bleki. Gospod Nikolaj je otrokom pokazal kako se moramo kužku približati in kako se ob njem obnašati. Preko igre z psom nam je predstavil kako poteka trening psa. Psička je na ukaz pokazala kaj vse zna in zmore. Otroci so igro spremljali z velikim zanimanjem in bili navdušeni.

Zahvaljujemo se gospodu Nikolaju za popestritev dopoldneva v našem vrtcu, psički Bleki pa veliko veselja pri igri z igračko, ki smo jo izdelali pri nas v vrtcu v spomin na obisk pri nas.

Doroteja Koroša, vzgojiteljica

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost