MNOŽIČNI TEK ”ZAČNI MLAD, TEKMUJ POŠTENO”

V torek, 26. 9. 2023, smo otroci in strokovne delavke oddelka Marjetice in Levčki, združili moči in skupaj tekli.

Atletska zveza Slovenije je tudi letos pripravila množično akcijo, s katero spodbuja otroke k prvim atletskim korakom in želi ozavestiti sodelujoče o pomenu zdravega načina življenja.

Najprej smo se sprehodili do poti, kjer smo pripravili tekaško stezo. Naredili smo startno črto in pripravili cilj. Pripravili smo si tudi rekvizite za navijanje in pri tekmovanju spodbujali športno obnašanje. Tekli smo na 100 m po trije hkrati. Vsi otroci so sodelovali in tudi vsi uspešno pretekli 100 m dolgo razdaljo.

Strokovne delavke oddelka Marjetice in Levčki