DEDKI IN BABICE NA OBISKU PRI SRČKIH

Leto je zopet naokoli in tradicionalno smo v popoldanskem času zopet medse povabili stare starše. Dedki in babice so si vzeli čas za svoje vnučke in se tako v velikem številu odzvali našemu povabilu. Po uvodnem pozdravu, je v športni igralnici sledila lutkovna predstava Piščanček Pik, katero sva pripravili vzgojiteljici. Kasneje smo stare starše prijetno presenetili z nastopom, zaplesali ob spremljavi glasbe Peričice in zapeli naše najljubše pesmice. Seveda smo tudi dedke in babice povabili k skupnemu plesu in rajalnim igram. Smeha, dobre volje in zabave ni manjkalo. Prijetno druženje smo zaključili s prigrizkom in izdelkom, ki so ga otroci za stare starše izdelali sami. Verjamem, da jim bo preživet popoldan z vnučki ostal v lepem, nepozabnem spominu.

 

Ko babica me boža po laseh in dedku skrijem lica v dlaneh,

takrat sem srečen in vesel,

Kot da bi sonce na nebu ujel.

In svet vse lepši se mi zdi,

ko se privijem k dedku in babici.  ( neznan avtor)

Avtor: Laura Sirk

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost