Oktober pri Palčkih

Palčki bi vam radi povedali, da smo se imeli zelo lepo, še zlasti v tednu, ki je bil posvečen nam otrokom. Delavci vrtca so nam še izdatneje popestrili aktivnosti in poskrbeli za prijetno dogajanje v našem vrtcu. Mi Palčki smo med drugim uživali v spoznavanju violine, iz katere je izvabljala, violinistka Aleksandra. Ogledali smo si igrico Razbita buča, ki so jo za nas zaigrale iznajdljive vzgojiteljice. Raziskovali smo buče in za nameček uživali v okusni bučni juhici, s katero smo se sladkali tako veliki kot mali Palčki. Vzgojiteljice so nam pričarale gledališko predstavo Volk in rdeča kapica, ne boste verjeli, tudi v angleškem jeziku. Ja, se ve, da smo že pravi mali poligloti. Naj pove še to, da smo se veliko gibali, sprehajali in se igrali na toplem jesenskem sončku. Celo kostanje smo pekli, bili so sladki, seveda saj so nam jih pomagali nabirati naše mamice in očki. Teden otroka je minil mi pa se imamo lepo, radi prihajamo v vrtec k prijateljčkom, kjer se vedno kaj novega dogaja.

Med tem so nas obiskali že gasilci ter nam razkazali vozila in opremo. Potežkali smo lahko gasilsko čelado. Ja, je kar težka za naše male glavice.

Se kmalu oglasimo. Imejte se lepo tudi vi.

                

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost