ZELENI BAZAR

Spoštovani starši,

Naši otroci, s svojimi vzgojiteljicami in vzgojitelji, so zelo aktivni, zato smo meseca februarja in marca, v oddelkih sejali razna semena. Opazovali smo, kako so se iz drobnih semen razvile majhne rastlinice. Pridno smo jih zalivali in presajali, da so nastale močne sadike. Ob tem smo se naučili kaj rastline potrebujejo za svojo rast in razvoj ter kako za njih skrbeti.

V tednu od 3. 5. do 7. 5. 2021 smo v okviru »Zelenega bazarja« sadike ponudili na stojnicah v vrtcu, ko si je lahko vsak izbral svoje rastline.

Z vašimi prostovoljnimi prispevki, dragi starši, nam je uspelo, da smo v sklad vrtca zbrali 870,69 € za kar se vam iskreno in najlepše zahvaljujemo.

Zbrani denar bomo namenili nakupu opreme za zagotavljanje zadovoljstva in kakovosti bivanja otrok v vrtcu.

Katarina Oreškovič,

predsednica UO Sklada Vrtca Ciciban Sevnica