November pri Mucah

Ta mesec  smo se veliko pogovarjali o prijateljstvu. Brali smo vrsto zgodbic na to temo: pokukali smo pod medvedov dežnik, trepetali za malo ribico in spoznali zgodbo o dveh kozah. Igrali smo se rajalne igrice, kjer je lahko vsak zaplesal s svojim prijateljem. Tudi veliko pesmic že poznamo. Prepevali smo ponarodelo pesmico Sem jaz, sem jaz, gradim prijateljstvo ter Voglarjevo Moje roke, tvoje roke.  Ta mesec smo, kot vsi otroci po Sloveniji, imeli tradicionalni zajtrk. Le med pa ni dovolj in se je  potrebno tudi veliko gibati. Če se je le dalo, smo se odpravili na sprehod, v vrtcu pa smo se razgibali ob dnevnih gibalnih minutah. Kadar smo zdravi, smo otroci razigrani in zadovoljni, odrasli pa brez skrbi in veseli. Sedaj pa ju-hu-hu v veseli december.